David Enhancer HancVolám sa Dávid Enhancer Hanc. Mám veľa vášní a jednou z nich je aj tetovanie. Začal som v roku 2007 ako zmenu zamestnania. Od grafiky nie je ďaleko ku navrhovaniu tetovaní, a kresleniu. Moj učiteľ Milan Bartoň ma naučil vnímať krásy tetovania a zhmotniť ho na kožu za pomoci čiernej farby a tieňov.

V roku 2008 som začal tetovať v Bratislavskom štúdiu Wild Tattoo. No po pol roku tetovania tej istej “Ed Hardy” pumy ma prestalo baviť tetovať módne výstrelky ľuďom, kde po roku už to nebude ich obľúbené tetovanie, ale len pamiatka na hriechy mladosti a ich nerozvážnosť.

Po mojom odchode z tetovacieho štúdia som si začal vyberať koho a čo budem tetovať. Ako tatér na voľnej nohe som začal s ľudmi viacej komunikovať a pomáhať im zhmotniť ich vnútro do ich nového tetovania, na ktoré budú hrdí do konca života.

David Enhancer Hanc“Mojim hlavným cieľom je “prečítať” si zákazníka a v tú chvíľu to prestáva byť anonymný dobrodruh, ktorý sa chce nechať “pokresliť”, ale človek s menom, ktorý dostane odo mňa môj podpis na svoje telo. Ten má vystihovať jeho vnútro a ukázať ho navonok. To je pre mňa tetovanie!”