Dočasné zakrytie – Tetovanie menších rozmerov môžete dočasne zamaskovať. Chystáš sa na dôležitú schôdzku? Chceš skryť tetovanie pred svojimi rodičmi, ktorých vidíš raz do roka? Pre dočasné odstránenie tetovania vyskúšaj prekrytie make-upom. Rozhodne to nie je maskovanie, ktoré by vydržalo niekoľko dní. Ide skôr o zakrytie na pár hodín. Ak je tetovanie skutočne malé a ty sa s ním nechceš chváliť, môžeš ho prelepiť náplasťou.

Zmena tetovania – Väčšinu vytetovaných motívov je možné ľubovoľne rozšíriť a doladiť mnohými detailmi, ktoré sa postarajú o úplne nový vzhľad. Možno ani netušíš, aký potenciál sa v tvojom tetovaní skrýva. U tohto spôsobu „odstránenia tetovania“ si nechajte poradiť v odbornom tetovacom štúdiu.

Odstránenie tetovania laserom – Ak sa svojho tetovania chceš zbaviť raz a navždy, nechaj si ho odstrániť laserom. Jedná sa o moderné pokročilé riešenie. Odstránenie tetovania laserom vti ťa však bude stáť nemalé peniaze, pretože aj malé tetovanie je nutné odstranovať na viac sedení. Lepšie sa odstraňujú tetovania z profesionálnych tetovacích štúdií ako od amatérov. Lepšie sa odstraňujú tetovania čierne než farebné. Ku kompletnému odstráneniu tetovania často pristupujú ľudia, ktorých tetovanie už nevyzerá atraktívne. Odstránenie tetovania je cítiť podobne ako jeho realizáciu. Na citlivých partiách – členok, nárt, oblasť okolo chrbtice – bude odstránenie tetovania teda bolestivejšie. U malých plôch je možné pristúpiť aj k vyrezaniu tetovania a následnému zašitiu rany. Po tetovaní potom zostane jazva. K tomuto kroku sa ale dnes pristupuje minimálne, preferuje sa odstránenie tetovania laserovou metódou, ale ani to nezaručí 100%-nú istotu.

Originally posted 2014-03-04 20:30:42. Republished by Blog Post Promoter